המרכז לאומנויות המחול בירושלים: בית ספר לבלט קלאסי ומחול מודרני

 
קצת עלינו:
המרכז לאומנויות המחול בירושלים הנה עמותה רשומה (580510436) אשר הוקמה על מנת להעניק חינוך מקצועי ואיכותי במקצועות המחול לילדים ובני נוער מכל רחבי ירושלים. העמותה נוסדה ע"י אודרי דליס, רקדנית מקצועית לשעבר עם הכשרה אירופאית במקצועות המחול. בראש העמותה עומדים מתנדבים מקרב הורי התלמידים, ומנהלה הוא טל אבירן, בעלה של אודרי.

תוכנית הלימודים בבית ספר למחול תואמת לזו בבתי הספר המובחרים בישראל ובעולם. כל תלמידי הסטודיו מקבלים הכשרה דקדקנית בכל שנות לימודיהם, החל מגיל שלוש ועד גיל 18. המוטו שלנו הוא שבלט הוא מקצוע מורכב הדורש, בנוסף לכישרון, משמעת עצמית ויכולת עבודה קבוצתית.
 
במרכז למחול אנו מחנכים את תלמידותינו ותלמידינו לכבוד ופירגון לאחרת באשר היא, ומחדירים בהן את ההכרה כי התחרות האמיתית שלהן היא עם עצמן. מקור נוסף לגאוה אצלנו הוא שתלמידותנו ככלל מצטיינות בלימודיהן האקדמיים בה במידה שהן מצטיינות בלימודי המחול. לדעתנו אין זה מקרי, כיוון שחינוך לרצינות ועבודה קשה בתחום אחד מהווה תמיד גורם מעצב על יכולת העשיה בתחומים אחרים.
 
במרכז לאומנויות המחול אנו מאמינים ברב-תרבותיות למעשה ולא רק כהלכה. אנו גאים בכך שיש לנו תלמידות מכל הקבוצות האתניות והדתות בירושלים, כמו גם מבתי הספר הבין-לאומיים שבעיר. אנו מאמינים שהיכרות עם האחרת והשונה, לא רק שיכולים לגשר על האיבה בין העמים אלא גם להעשיר את העולם הפנימי של כל אחד ואחת.
 
אנו נשמח לראות אתכן רוקדות אצלנו.